Класиране на 07.09.2018 г.


Брой деца участвали в класирането - 243

(брои се броя на регистрираните заявления, т.е. близнаци участващи с едно заявление се броят като 1 дете)
СУ „Хаджи Мина Пашов”
Вх.№
Сл.№
Възрастова група
Точки
ИМЕ
Желание
Желания [точки]
1 193 3 Подг. група 5г. 6 ДИМИТЪР СТЕФАНОВ НИКОЛОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
2 203 21 Подг. група 5г. 6 ПАНАЙОТКА АЛЕКСАНДРОВА ПАНАЙОТОВА 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
3 195 75 Подг. група 5г. 6 ИЛИЯНА ЗОРКОВА САШЕВА 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
4 197 91 Подг. група 5г. 6 РОСЕН ЯНКОВ ГАНУШЕВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
5 204 171 Подг. група 5г. 6 ТАШКА АСЕНОВА МИХАЙЛОВА 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
6 198 175 Подг. група 5г. 6 АСЕН ПЕНКОВ ЙОРДАНОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
7 202 199 Подг. група 5г. 6 БОГОМИЛ СТЕФКОВ МАРИНОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
8 194 223 Подг. група 5г. 6 ИЛИЯ МАРЕВ ИЛИЕВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
9 233 44 Подг. група 6г. 6 БОГОМИЛ ХРИСТОВ ИВАНОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
10 205 59 Подг. група 6г. 6 ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ДОБРИНОВА 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
11 192 102 Подг. група 6г. 6 ЙОРДАН НАФТАЛИНОВ НИКОЛОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
12 199 126 Подг. група 6г. 6 СПАС ЯНИКОВ ЛЮБЕНОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
13 201 136 Подг. група 6г. 6 ДАВИД БОЖАНОВ ДИМИТРОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]
14 200 178 Подг. група 6г. 6 ДАВИД МАРЕВ СЛАВОВ 1 СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0]

ОУ „Братя Миладинови”
Вх.№
Сл.№
Възрастова група
Точки
ИМЕ
Желание
Желания [точки]
1 103 7 Подг. група 5г. 66 КАТЯ РУМЯНОВА МИХАЙЛОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
2 104 16 Подг. група 5г. 66 РАДОСТ АЛЕКОВА ТОДОРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
3 154 64 Подг. група 5г. 66 ЯНКА МИНКОВА БОРИСОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
4 111 66 Подг. група 5г. 66 ЛЮБКА МАРЕВА ЮРИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
5 85 73 Подг. група 5г. 66 ДЕМИР СИЙКОВ КОСТОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
6 41 78 Подг. група 5г. 66 РУСИ АНГЕЛОВ МАДЖАРОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
7 20 90 Подг. група 5г. 66 ВАСИЛКА СТОЯНОВА ИВАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
8 140 99 Подг. група 5г. 66 МИХАИЛ ЗОРКОВ МИХАЙЛОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
9 118 132 Подг. група 5г. 66 ЛЮБКА ТОДОРОВА АСЕНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
10 167 139 Подг. група 5г. 66 НЕДЯЛКА ЛИЛЯНОВА МИТКОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
11 5 209 Подг. група 5г. 66 ГЕОРГИ ГАЛЕВ МИНКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
12 67 234 Подг. група 5г. 66 АСЕН ЗЛАТКОВ ИВАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[66,0]
13 89 1 Подг. група 5г. 56 ДАВИД НИКОЛАЕВ РАЙКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
14 146 2 Подг. група 5г. 56 ЩИЛИЯНА МИЛКОВА ЯНКОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
15 150 4 Подг. група 5г. 56 СТОЯН СТОЯНОВ СТОЯНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
16 52 12 Подг. група 5г. 56 ГИНКА СИЙКОВА МИТКОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
17 90 13 Подг. група 5г. 56 СТАНКА РУМЯНОВА РАДОСТИНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
18 133 14 Подг. група 5г. 56 ЗЛАТКА ЗЮМБЮЛОВА МИШЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
19 30 17 Подг. група 5г. 56 ИВАН ЛЮБКОВ ЙОРДАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
20 142 20 Подг. група 5г. 56 МИХАИЛ ЗОРКОВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
21 70 24 Подг. група 5г. 56 СИМЕОН ГЕОРГИЕВ МИХАЙЛОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
22 86 26 Подг. група 5г. 56 МИТКО САШЕВ САШЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
23 43 27 Подг. група 5г. 56 ГИНА ЯНКОВА ОГНЯНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
24 124 31 Подг. група 5г. 56 МАРИЯ ДИМИТРОВА АНДОНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
25 22 32 Подг. група 5г. 56 АСЕН ЗЛАТКОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
26 74 33 Подг. група 5г. 56 ГИНКА ПЕНКОВА ИЛИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
27 8 34 Подг. група 5г. 56 БОЖИДАР ДИДОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
28 76 35 Подг. група 5г. 56 АСЕН ЮРИЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
29 145 40 Подг. група 5г. 56 ОЛЕГ ВЕРКОВ МИРОСЛАВОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
30 14 42 Подг. група 5г. 56 МИНКО МАРЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
31 102 43 Подг. група 5г. 56 ЯНКА ДОНЧЕВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
32 39 46 Подг. група 5г. 56 МИШО АНЧЕВ АНГЕЛОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
33 12 47 Подг. група 5г. 56 КИНА МАРИЯНОВА НИКОЛАЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
34 75 49 Подг. група 5г. 56 СИМЕОН РУМЯНОВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
35 46 51 Подг. група 5г. 56 ХРИСТО РАДКОВ ПЕТРОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
36 91 53 Подг. група 5г. 56 ОГНЯН ЛЮБКОВ МАРЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
37 77 54 Подг. група 5г. 56 МАРИЯ ЗЛАТКОВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
38 55 56 Подг. група 5г. 56 ПАНАЙОТ ПЕТКОВ ВАСИЛЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
39 113 58 Подг. група 5г. 56 РАДКО АСЕНОВ РАДКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
40 232 63 Подг. група 5г. 56 РУМЯНА ИСУСОВА ВАСИЛЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
41 108 65 Подг. група 5г. 56 ЮРИ БОЖИДАРОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
42 115 69 Подг. група 5г. 56 СТЕФАНА МАРИЯНОВА КУРТЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
43 25 72 Подг. група 5г. 56 МИТКО РАДОСТИНОВ МИТКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
44 147 81 Подг. група 5г. 56 РАДКА КУРТЕВА ЯНЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
45 32 87 Подг. група 5г. 56 ВЕСА МИМОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
46 21 88 Подг. група 5г. 56 БИЛЯНА ЮЛИЕВА ГЕОРГИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
47 4 101 Подг. група 5г. 56 ДАНЧО ВЕСКОВ КОСТОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
48 62 105 Подг. група 5г. 56 ЗЛАТКА МИТКОВА ДЕВЕДЖИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
49 152 106 Подг. група 5г. 56 ЯНКА ЗОРКОВА СИМЕОНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
50 1 111 Подг. група 5г. 56 АНДРЕАНА СИЙКОВА МИТКОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
51 63 114 Подг. група 5г. 56 ГАНЧО ЕМИЛИЕВ АТАНАСОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
52 137 116 Подг. група 5г. 56 МАРИЯНА РАДКОВА ВАСИЛЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
53 53 120 Подг. група 5г. 56 ДИМИТЪР ЧАНКОВ НИКОЛАЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
54 123 122 Подг. група 5г. 56 НЕВЕНА СЕМОВА СТОЯНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
55 148 123 Подг. група 5г. 56 РУМЯНА МАРЕВА РАЙЧЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
56 36 127 Подг. група 5г. 56 ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
57 105 133 Подг. група 5г. 56 ЗОРКА РАДКОВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
58 117 135 Подг. група 5г. 56 ЮРКА ЯНКОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
59 29 140 Подг. група 5г. 56 НИКОЛАЙ КАТЕВ ВАСИЛЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
60 57 141 Подг. група 5г. 56 ЕЛЕНА РУСКОВА ИЛИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
61 121 143 Подг. група 5г. 56 СТОЯНКА РУМЯНОВА ВАСИЛЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
62 96 146 Подг. група 5г. 56 СТЕФАН МАРГАРИТОВ СТЕФАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
63 138 147 Подг. група 5г. 56 АНГЕЛ ЯНКОВ ЯНКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
64 125 153 Подг. група 5г. 56 ЮРКА ГАЛИНОВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
65 18 154 Подг. група 5г. 56 ЛИЛЯНА ИЛИЕВА ИВАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
66 82 156 Подг. група 5г. 56 СИМЕОН ИЛИЕВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
67 40 158 Подг. група 5г. 56 БОЖИДАР СЪБКОВ ИВАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
68 116 160 Подг. група 5г. 56 ЙОРДАН МАРЕВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
69 80 161 Подг. група 5г. 56 МАРГАРИТА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
70 34 162 Подг. група 5г. 56 ГЕОРГИ ИВАНОВ ИЛИЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
71 66 163 Подг. група 5г. 56 ИВАНКА АСЕНОВА ДАНЧЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
72 60 167 Подг. група 5г. 56 АНКА ГЕНКОВА АСЕНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
73 134 170 Подг. група 5г. 56 МИРЧО ДОНКОВ БОРИСОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
74 119 176 Подг. група 5г. 56 БОРИС МАРЕВ БОРИСОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
75 68 177 Подг. група 5г. 56 ГЕОРГИ МИРЧЕВ ЙОРДАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
76 45 182 Подг. група 5г. 56 КОЛЬО КОЛЕВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
77 47 183 Подг. група 5г. 56 АСЕН ГЕОРГИЕВ ДАМБИНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
78 112 184 Подг. група 5г. 56 АЛЬОША МАРЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
79 151 189 Подг. група 5г. 56 ХРИСТИНА РАДКОВА ЮРИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
80 35 192 Подг. група 5г. 56 СИМОНА ЕМИЛОВА ПЕТРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
81 98 196 Подг. група 5г. 56 ДИЧКА МИРОСЛАВОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
82 107 197 Подг. група 5г. 56 ЯНКО ЗОРКОВ ГЕОРГИЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
83 94 202 Подг. група 5г. 56 КАЛИНА ХРИСТИНОВА КАЛОЯНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
84 128 203 Подг. група 5г. 56 ДАНАИЛ СТЕФАНОВ ДИНКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
85 26 208 Подг. група 5г. 56 СИМЕОН ЗОРКОВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
86 33 210 Подг. група 5г. 56 АТАНАС ИВАНОВ АПОСТОЛОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
87 27 211 Подг. група 5г. 56 ВЯРА АНДОНОВА АНДОНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
88 143 212 Подг. група 5г. 56 ЗЮМБЮЛА ЕВГЕНИЕВА КОЛЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
89 61 213 Подг. група 5г. 56 РАДКА ЗЮМБЮЛОВА ЮРИЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
90 139 214 Подг. група 5г. 56 МИЛКА АНГЕЛИНОВА ВАСИЛЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
91 131 216 Подг. група 5г. 56 МИЛКА МАРИЯНОВА ГИНЕВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
92 81 219 Подг. група 5г. 56 ДАВИД КОСТОВ ЮРИЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
93 51 220 Подг. група 5г. 56 БОНКА АСЕНОВА МИХАЙЛОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
94 15 226 Подг. група 5г. 56 БОЖИДАР МАРГАРИТОВ МИТКОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
95 122 227 Подг. група 5г. 56 ВИЧО МАРЕВ ЕМИЛИЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
96 11 230 Подг. група 5г. 56 АСЕН МАРИНОВ НИКОЛАЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
97 73 231 Подг. група 5г. 56 ИЛИЯ ЛИЛЯНОВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
98 10 236 Подг. група 5г. 56 ДИМИТЪР МИМОВ ИВАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
99 48 237 Подг. група 5г. 56 НЕВЕНА ЯНКОВА АСЕНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
100 109 239 Подг. група 5г. 56 РУСКА ВИОЛЕТОВА ВЕСЕЛИНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
101 19 241 Подг. група 5г. 56 ГИНКА МИНКОВА ЕМИЛОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
102 100 242 Подг. група 5г. 56 СЕМО БОНЕВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]
103 65 76 Подг. група 5г. 36 ЦОНКО МАРИАНОВ ГЕОРГИЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[36,0]
104
105
83 128 Подг. група 5г. 36 АНДОН ГАЛЕВ АТАНАСОВ
ЯНКА ГАЛЕВА АТАНАСОВА
1 ОУ „Братя Миладинови”[36,0]
106 99 155 Подг. група 5г. 36 СИМЕОН ДОРЕВ ДЕМИРЕВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[36,0]
107 71 157 Подг. група 5г. 36 АСЕН МИРОСЛАВОВ МИРОСЛАВОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[36,0]
108 129 228 Подг. група 5г. 36 РАДКА МИЛКОВА ИВАНОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[36,0]
109 6 61 Подг. група 5г. 6 СТОЯН МАРИЯНОВ ЙОРДАНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[6,0]
110 3 191 Подг. група 5г. 6 АНГЕЛ РАДКОВ ВЕСЕЛИНОВ 1 ОУ „Братя Миладинови”[6,0]
111 58 25 Подг. група 6г. 56 РУМЯНА ЯНКОВА АЛЕКСАНДРОВА 1 ОУ „Братя Миладинови”[56,0]

ОУ „Юрий Гагарин”
Вх.№
Сл.№
Възрастова група
Точки
ИМЕ
Желание
Желания [точки]
1 153 5 Подг. група 5г. 71 ТОДОР ВАСИЛЕВ ДОБРЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
2 144 15 Подг. група 5г. 71 ЯНКА МАЛАМКОВА СИМЕОНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
3 106 29 Подг. група 5г. 71 РАЙНА СЪБЕВА БОРИСОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
4 132 30 Подг. група 5г. 71 НИКОЛИНКА КАТЕВА СТОЙЧЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
5 163 39 Подг. група 5г. 71 ВАНЧА АСЕНОВА ПЕНКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
6 38 79 Подг. група 5г. 71 БОГДАН ПАВЛИНОВ ИЛИЙЧЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
7 127 86 Подг. група 5г. 71 РОСА ЩИЛИЯНОВА АСЕНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
8 56 100 Подг. група 5г. 71 ДЕМИР АНДРИАНОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
9 31 117 Подг. група 5г. 71 АСЕН МАЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
10 72 118 Подг. група 5г. 71 ИВАН МАРЕВ ИВАНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
11 16 129 Подг. група 5г. 71 АНГЕЛ ХРИСТОВ АНГЕЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
12 78 131 Подг. група 5г. 71 ИВАНКА МИНКОВА ИЛИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
13 97 137 Подг. група 5г. 71 МАРГАРИТА ВАСИЛЕВА ДИНКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
14 44 148 Подг. група 5г. 71 БОРИСЛАВА МАРЕВА ИЛИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
15 160 173 Подг. група 5г. 71 АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
16 161 193 Подг. група 5г. 71 МОНИКА ЮРКОВА МИХАЙЛОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
17 93 221 Подг. група 5г. 71 ЛОРА АНЕВА АЛЕКСИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
18 87 233 Подг. група 5г. 71 ИЛИЯ НИКОЛИНОВ РОСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
19 50 238 Подг. група 5г. 71 ВАСИЛКА ЛИЛЯНОВА ДИНКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
20 37 68 Подг. група 5г. 66 ЗИНКА МАРЕВА ЕНЧЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[66,0]
21 24 89 Подг. група 5г. 66 БОРИСЛАВА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[66,0]
22 23 92 Подг. група 5г. 66 АНГЕЛИНА АТАНАСОВА ИЛИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[66,0]
23 149 169 Подг. група 5г. 66 АЛЕКСАНДЪР СУЛТАНОВ АЛЕКСАНДРОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[66,0]
24 156 144 Подг. група 5г. 61 ЕЛЕНКА СТОЙКОВА ЧАНКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[61,0]
25 49 6 Подг. група 5г. 56 ОСМАН ПЕПОВ СТЕФАНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
26 59 8 Подг. група 5г. 56 СТЕФАН НЕНКОВ СТЕФАНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
27 165 10 Подг. група 5г. 56 ЕМИЛИЯ МАРЕВА ХРИСТОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
28 168 18 Подг. група 5г. 56 НАНЧО ДЕМИРЕВ ГЕОРГИЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
29 185 22 Подг. група 5г. 56 ПЕНКА АСЕВА БОЖИДАРОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
30 64 23 Подг. група 5г. 56 ФАНА ЗОЧКОВА АНЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
31 92 36 Подг. група 5г. 56 ДИМО ДИМОВ ЧЕРКЕЗОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
32 166 52 Подг. група 5г. 56 ЕМИЛИЯ НЕВЕНОВА ДАНАИЛОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
33 17 57 Подг. група 5г. 56 АСЕН АНЕТОВ ТОШЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
34 114 71 Подг. група 5г. 56 МАРИЯ МАЛИНОВА ЯНЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
35 189 77 Подг. група 5г. 56 АСЕН МАРГАРИТОВ МИРОСЛАВОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
36 169 82 Подг. група 5г. 56 ИЛИЯ АСЕНОВ СТОЯНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
37 54 93 Подг. група 5г. 56 САВКА СУЛТАНОВА КОЛЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
38 135 96 Подг. група 5г. 56 МАМУРЕ САЛИЕВА МЕХМЕДАЛИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
39 2 103 Подг. група 5г. 56 МИХАЕЛА ИВАНОВА ИВАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
40 84 104 Подг. група 5г. 56 АНГЕЛИНА СЪБКОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
41 110 107 Подг. група 5г. 56 ЗЛАТКА НЕДКОВА ДИЯНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
42 184 121 Подг. група 5г. 56 РАДОСТИНА ВАЛЕНТИНОВА ДИМИТРОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
43 136 124 Подг. група 5г. 56 ИЛИЯНА АНЕТОВА НИКОЛАЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
44 162 134 Подг. група 5г. 56 АСЯ НАДЕЖДОВА АСЕНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
45 9 138 Подг. група 5г. 56 АСЕН МИХАЙЛОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
46 88 142 Подг. група 5г. 56 ДИМИТРИНКА РОСЕВА БАБАКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
47 79 145 Подг. група 5г. 56 АНГЕЛ АНГЕЛОВ КРАСИМИРОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
48 186 152 Подг. група 5г. 56 АНГЕЛ ДОРЕВ РАНГЕЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
49 141 159 Подг. група 5г. 56 ХРИСТО ОСМАНОВ ДЖАМАЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
50 130 180 Подг. група 5г. 56 АТИДЖЕ ИСУСОВА ИБРЯМОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
51 188 186 Подг. група 5г. 56 СИМЕОН ДОЧКОВ СИМЕОНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
52 95 187 Подг. група 5г. 56 ЕЛЕНА МИНКОВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
53 183 195 Подг. група 5г. 56 ВАСИЛ ЙОРДАНОВ ЖЕЛЯЗКОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
54 164 205 Подг. група 5г. 56 ГЕНЧО ТЕМЕНУЖКОВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
55 126 207 Подг. група 5г. 56 ФИЛИП АНЕВ ВАЛЕРИЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
56 101 215 Подг. група 5г. 56 ЗЕЙРА МУСТАФОВА ГЮНАЙДЪНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
57 42 217 Подг. група 5г. 56 ЗЮМБЮЛА ВАСИЛЕВА СЕРГЕЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
58 170 218 Подг. група 5г. 56 ЙОРДАНКА МАГДАЛЕНОВА СТЕФАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
59 182 224 Подг. група 5г. 56 КЕРИМ ЖЕЛКОВ МАРИЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
60 7 225 Подг. група 5г. 56 АННА-МАРИЯ ЙОРДАНОВА ХРИСТОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
61 120 229 Подг. група 5г. 56 НЕДЖИБЕ ХАТЧЕ ХАСАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
62 69 243 Подг. група 5г. 56 ХРИСТО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
63 28 45 Подг. група 5г. 36 ГАЛЕНА БОРИСЛАВОВА ГОСПОДИНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
64 190 62 Подг. група 5г. 36 ЖОРО КАТЕВ АТАНАСОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
65 13 181 Подг. група 5г. 36 РОЗА МИЛЧЕВА ВЪНДЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
66 187 204 Подг. група 5г. 36 ВЕЛИЧКА ВЕЛИЧКОВА ВЕЛЧЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
67 157 185 Подг. група 5г. 16 ИВАНКА БОЖИДАРОВА БОРИСОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[16,0]
68 234 200 Подг. група 5г. 16 РАДОСТИНА БОЖАНОВА ИВАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[16,0]
69 241 28 Подг. група 5г. 6 МАРИЯ ВЯРОВА ЕМИЛОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
70 236 74 Подг. група 5г. 6 АЛЕКСИ РОСИЦОВ АНГЕЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
71 242 149 Подг. група 5г. 6 РАДОСТИНА ГИНКОВА ТОДОРОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
72 239 222 Подг. група 5г. 6 АСЕН ПАВЛИНОВ АСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
73 191 194 Подг. група 6г. 71 ЗИНА ВЕСКОВА КОСТОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[71,0]
74 175 37 Подг. група 6г. 56 СТЕФКА РУМЯНОВА СТЕФАНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
75 173 41 Подг. група 6г. 56 СЛАВИ КОСТАДИНОВ СТЕФАНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
76 158 50 Подг. група 6г. 56 БОНКА ЯНКОВА ОГНЯНОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
77 178 84 Подг. група 6г. 56 КРАСИМИР АНГЕЛОВ КРАСИМИРОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
78 159 109 Подг. група 6г. 56 ДИМИТЪР АНГЕЛОВ ПЕКОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
79 155 112 Подг. група 6г. 56 РОЗАЛИНА АСЕНОВА ПЕНКОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
80 172 119 Подг. група 6г. 56 МАНУЕЛ СЪБКОВ ОГНЯНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
81 181 130 Подг. група 6г. 56 ЗЮМБЮЛ ЙОРДАНОВА СЕРГЕЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
82 177 166 Подг. група 6г. 56 САЛИ ПЕНКОВ АНГЕЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
83 179 174 Подг. група 6г. 56 СЛАВЧО БОЖИДАРОВ ГЕОРГИЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
84 174 232 Подг. група 6г. 56 ХАТИДЖЕ БАХАРОВА САЛИМОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
85 171 240 Подг. група 6г. 56 ЕВГЕНИЯ ДОНКОВА ГЕОРГИЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[56,0]
86 180 11 Подг. група 6г. 36 РАШКО ВАНДОВ БОРИСЛАВОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
87 176 165 Подг. група 6г. 36 НИКОЛАЙ МАРЕВ СЕРГЕЕВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[36,0]
88 237 19 Подг. група 6г. 6 МИТКО МАГДАЛЕНОВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
89 243 70 Подг. група 6г. 6 МАРИЯНА ЮЛИЯНОВА МИХАЙЛОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
90 240 110 Подг. група 6г. 6 ДИМИТЪР ДОНКОВ МИХАЙЛОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
91 238 151 Подг. група 6г. 6 ЗЛАТКА НЕВЕНОВА ГЕНЧЕВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
92 244 164 Подг. група 6г. 6 ДИМИТЪР МАРЕВ АСЕНОВ 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]
93 235 172 Подг. група 6г. 6 ГРОЗДАНА ГАНЕВА АНГЕЛОВА 1 ОУ „Юрий Гагарин”[6,0]

ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен
Вх.№
Сл.№
Възрастова група
Точки
ИМЕ
Желание
Желания [точки]
1 218 83 Подг. група 5г. 26 ТОДОР ЗЮМБЮЛОВ ПЕТРОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[26,0]
2 220 94 Подг. група 5г. 6 КАМБЕР АТАНАСОВ ПЕТКОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
3 219 98 Подг. група 5г. 6 МИНКА СТОЯНОВА КИРОВА 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
4 231 150 Подг. група 5г. 6 БОЖИДАРА СТРАХИЛОВА СТОЯНОВА 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
5 221 188 Подг. група 5г. 6 АСЕН СПАСОВ ДИМИТРОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
6 226 9 Подг. група 6г. 6 МИМА ЗИНКОВА СИМЕОНОВА 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
7 224 38 Подг. група 6г. 6 ВАСИЛЕНА ВЕЛИЧКОВА ЙОРДАНОВА 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
8 229 48 Подг. група 6г. 6 ХРИСТИЯН ЛИЛЯНОВ МИРОСЛАВОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
9 227 85 Подг. група 6г. 6 ПАВЕЛ МАНЕВ ХРИСТОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
10 228 95 Подг. група 6г. 6 СТОЯН ИЛИЕВ ЖЕЛЯЗКОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
11 225 113 Подг. група 6г. 6 ГЕОРГИ БОЖАНОВ ГЕОРГИЕВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
12 223 115 Подг. група 6г. 6 БОРИСЛАВ ИЛИЕВ БОРИСЛАВОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
13 222 198 Подг. група 6г. 6 БОЖИДАР ХРИСТОВ ДЕМИРЕВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]
14 230 206 Подг. група 6г. 6 ЯНКО СЪБЕВ ЙОРДАНОВ 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0]

НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово
Вх.№
Сл.№
Възрастова група
Точки
ИМЕ
Желание
Желания [точки]
1 209 179 Подг. група 5г. 66 СТОЙКО АЛЕКСАНДРОВ СТОЙКОВ 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[66,0]
2 207 201 Подг. група 5г. 66 ПЕПА ДИНКОВА ПАВЛОВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[66,0]
3 206 60 Подг. група 5г. 56 АНТОАНЕТА ЕЛЕНОВА ВАСИЛЕВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[56,0]
4 208 235 Подг. група 5г. 56 СПАС АНГЕЛОВ СПАСОВ 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[56,0]
5 214 55 Подг. група 5г. 6 ДАФИНКА ГАНЕВА ЙОРДАНОВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
6 212 67 Подг. група 5г. 6 ЩИЛИЯН АЛЕКСАНДРОВ ЩИЛИЯНОВ 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
7 211 80 Подг. група 5г. 6 СИЛВИЯ ДОНКОВА МИХАЛЕВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
8 216 97 Подг. група 5г. 6 КАЛИНКА ТАШКОВА ДИМИТРОВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
9 215 108 Подг. група 5г. 6 ЦВЕТЕЛИНА ГАНЧЕВА АНДОНОВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
10 217 125 Подг. група 5г. 6 ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ДИМИТРОВ 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
11 213 168 Подг. група 5г. 6 РАДОСТИНА МАРЕВА РУСЕВА 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]
12 210 190 Подг. група 5г. 6 ВЕСЕЛИН ИЛИЕВ МИНЧЕВ 1 НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0]

Деца, участвали в класирането на 07.09.2018 г.


Брой деца участвали в класирането - 243

(брои се броя на регистрираните заявления, т.е. близнаци участващи с едно заявление се броят като 1 дете)
Вх.№
Сл.№
ЕГН
ИМЕ
Желания [точки]
Резултат
1 1 111 135221**** АНДРЕАНА СИЙКОВА МИТКОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
2 2 103 134515**** МИХАЕЛА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
3 3 191 135214**** АНГЕЛ РАДКОВ ВЕСЕЛИНОВ ОУ „Братя Миладинови”[6,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
4 4 101 134208**** ДАНЧО ВЕСКОВ КОСТОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
5 5 209 134910**** ГЕОРГИ ГАЛЕВ МИНКОВ ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
6 6 61 134814**** СТОЯН МАРИЯНОВ ЙОРДАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[6,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
7 7 225 135103**** АННА-МАРИЯ ЙОРДАНОВА ХРИСТОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
8 8 34 134914**** БОЖИДАР ДИДОВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
9 9 138 134718**** АСЕН МИХАЙЛОВ АСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
10 10 236 134531**** ДИМИТЪР МИМОВ ИВАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
11 11 230 134102**** АСЕН МАРИНОВ НИКОЛАЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
12 12 47 134726**** КИНА МАРИЯНОВА НИКОЛАЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
13 13 181 135010**** РОЗА МИЛЧЕВА ВЪНДЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
14 14 42 134715**** МИНКО МАРЕВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
15 15 226 135009**** БОЖИДАР МАРГАРИТОВ МИТКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
16 16 129 135126**** АНГЕЛ ХРИСТОВ АНГЕЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
17 17 57 134520**** АСЕН АНЕТОВ ТОШЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
18 18 154 134430**** ЛИЛЯНА ИЛИЕВА ИВАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
19 19 241 134711**** ГИНКА МИНКОВА ЕМИЛОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
20 20 90 134711**** ВАСИЛКА СТОЯНОВА ИВАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
21 21 88 134904**** БИЛЯНА ЮЛИЕВА ГЕОРГИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
22 22 32 134527**** АСЕН ЗЛАТКОВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
23 23 92 134805**** АНГЕЛИНА АТАНАСОВА ИЛИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[66,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
24 24 89 135201**** БОРИСЛАВА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[66,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
25 25 72 135015**** МИТКО РАДОСТИНОВ МИТКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
26 26 208 134317**** СИМЕОН ЗОРКОВ СИМЕОНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
27 27 211 134118**** ВЯРА АНДОНОВА АНДОНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
28 28 45 134117**** ГАЛЕНА БОРИСЛАВОВА ГОСПОДИНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
29 29 140 135111**** НИКОЛАЙ КАТЕВ ВАСИЛЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
30 30 17 134723**** ИВАН ЛЮБКОВ ЙОРДАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
31 31 117 134730**** АСЕН МАЕВ АСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
32 32 87 134926**** ВЕСА МИМОВА ДИМИТРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
33 33 210 134612**** АТАНАС ИВАНОВ АПОСТОЛОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
34 34 162 135217**** ГЕОРГИ ИВАНОВ ИЛИЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
35 35 192 134823**** СИМОНА ЕМИЛОВА ПЕТРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
36 36 127 134213**** ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
37 37 68 134110**** ЗИНКА МАРЕВА ЕНЧЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[66,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
38 38 79 135205**** БОГДАН ПАВЛИНОВ ИЛИЙЧЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
39 39 46 134613**** МИШО АНЧЕВ АНГЕЛОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
40 40 158 134731**** БОЖИДАР СЪБКОВ ИВАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
41 41 78 135101**** РУСИ АНГЕЛОВ МАДЖАРОВ ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
42 42 217 134729**** ЗЮМБЮЛА ВАСИЛЕВА СЕРГЕЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
43 43 27 134621**** ГИНА ЯНКОВА ОГНЯНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
44 44 148 134628**** БОРИСЛАВА МАРЕВА ИЛИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
45 45 182 135013**** КОЛЬО КОЛЕВ ХРИСТОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
46 46 51 134104**** ХРИСТО РАДКОВ ПЕТРОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
47 47 183 134807**** АСЕН ГЕОРГИЕВ ДАМБИНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
48 48 237 134830**** НЕВЕНА ЯНКОВА АСЕНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
49 49 6 134703**** ОСМАН ПЕПОВ СТЕФАНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
50 50 238 135118**** ВАСИЛКА ЛИЛЯНОВА ДИНКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
51 51 220 134121**** БОНКА АСЕНОВА МИХАЙЛОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
52 52 12 135221**** ГИНКА СИЙКОВА МИТКОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
53 53 120 135011**** ДИМИТЪР ЧАНКОВ НИКОЛАЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
54 54 93 134116**** САВКА СУЛТАНОВА КОЛЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
55 55 56 134712**** ПАНАЙОТ ПЕТКОВ ВАСИЛЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
56 56 100 134930**** ДЕМИР АНДРИАНОВ АСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
57 57 141 134514**** ЕЛЕНА РУСКОВА ИЛИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
58 58 25 124928**** РУМЯНА ЯНКОВА АЛЕКСАНДРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 6г.)
59 59 8 135218**** СТЕФАН НЕНКОВ СТЕФАНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
60 60 167 135028**** АНКА ГЕНКОВА АСЕНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
61 61 213 134408**** РАДКА ЗЮМБЮЛОВА ЮРИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
62 62 105 134130**** ЗЛАТКА МИТКОВА ДЕВЕДЖИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
63 63 114 134302**** ГАНЧО ЕМИЛИЕВ АТАНАСОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
64 64 23 134731**** ФАНА ЗОЧКОВА АНЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
65 65 76 134502**** ЦОНКО МАРИАНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ „Братя Миладинови”[36,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
66 66 163 134219**** ИВАНКА АСЕНОВА ДАНЧЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
67 67 234 134822**** АСЕН ЗЛАТКОВ ИВАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
68 68 177 134520**** ГЕОРГИ МИРЧЕВ ЙОРДАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
69 69 243 134427**** ХРИСТО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
70 70 24 134117**** СИМЕОН ГЕОРГИЕВ МИХАЙЛОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
71 71 157 134619**** АСЕН МИРОСЛАВОВ МИРОСЛАВОВ ОУ „Братя Миладинови”[36,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
72 72 118 134530**** ИВАН МАРЕВ ИВАНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
73 73 231 134727**** ИЛИЯ ЛИЛЯНОВ ХРИСТОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
74 74 33 135024**** ГИНКА ПЕНКОВА ИЛИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
75 75 49 134906**** СИМЕОН РУМЯНОВ СИМЕОНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
76 76 35 134731**** АСЕН ЮРИЕВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
77 77 54 134121**** МАРИЯ ЗЛАТКОВА ЙОРДАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
78 78 131 135209**** ИВАНКА МИНКОВА ИЛИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
79 79 145 135230**** АНГЕЛ АНГЕЛОВ КРАСИМИРОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
80 80 161 134813**** МАРГАРИТА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
81 81 219 134302**** ДАВИД КОСТОВ ЮРИЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
82 82 156 134926**** СИМЕОН ИЛИЕВ СИМЕОНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
83
83
83 128 135219**** АНДОН ГАЛЕВ АТАНАСОВ
ЯНКА ГАЛЕВА АТАНАСОВА
ОУ „Братя Миладинови”[36,0] Приети в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
84 84 104 134330**** АНГЕЛИНА СЪБКОВА ДИМИТРОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
85 85 73 135007**** ДЕМИР СИЙКОВ КОСТОВ ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
86 86 26 134924**** МИТКО САШЕВ САШЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
87 87 233 134802**** ИЛИЯ НИКОЛИНОВ РОСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
88 88 142 134715**** ДИМИТРИНКА РОСЕВА БАБАКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
89 89 1 134103**** ДАВИД НИКОЛАЕВ РАЙКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
90 90 13 134416**** СТАНКА РУМЯНОВА РАДОСТИНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
91 91 53 134804**** ОГНЯН ЛЮБКОВ МАРЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
92 92 36 135029**** ДИМО ДИМОВ ЧЕРКЕЗОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
93 93 221 135007**** ЛОРА АНЕВА АЛЕКСИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
94 94 202 134426**** КАЛИНА ХРИСТИНОВА КАЛОЯНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
95 95 187 134106**** ЕЛЕНА МИНКОВА ЙОРДАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
96 96 146 135025**** СТЕФАН МАРГАРИТОВ СТЕФАНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
97 97 137 134730**** МАРГАРИТА ВАСИЛЕВА ДИНКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
98 98 196 135012**** ДИЧКА МИРОСЛАВОВА ДИМИТРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
99 99 155 134801**** СИМЕОН ДОРЕВ ДЕМИРЕВ ОУ „Братя Миладинови”[36,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
100 100 242 135104**** СЕМО БОНЕВ СИМЕОНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
101 101 215 135130**** ЗЕЙРА МУСТАФОВА ГЮНАЙДЪНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
102 102 43 135004**** ЯНКА ДОНЧЕВА ЙОРДАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
103 103 7 134224**** КАТЯ РУМЯНОВА МИХАЙЛОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
104 104 16 134705**** РАДОСТ АЛЕКОВА ТОДОРОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
105 105 133 134523**** ЗОРКА РАДКОВА ЙОРДАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
106 106 29 134303**** РАЙНА СЪБЕВА БОРИСОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
107 107 197 134319**** ЯНКО ЗОРКОВ ГЕОРГИЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
108 108 65 135023**** ЮРИ БОЖИДАРОВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
109 109 239 134109**** РУСКА ВИОЛЕТОВА ВЕСЕЛИНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
110 110 107 135201**** ЗЛАТКА НЕДКОВА ДИЯНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
111 111 66 134112**** ЛЮБКА МАРЕВА ЮРИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
112 112 184 134801**** АЛЬОША МАРЕВ АСЕНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
113 113 58 134530**** РАДКО АСЕНОВ РАДКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
114 114 71 135002**** МАРИЯ МАЛИНОВА ЯНЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
115 115 69 134903**** СТЕФАНА МАРИЯНОВА КУРТЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
116 116 160 134516**** ЙОРДАН МАРЕВ СИМЕОНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
117 117 135 135011**** ЮРКА ЯНКОВА ДИМИТРОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
118 118 132 134929**** ЛЮБКА ТОДОРОВА АСЕНОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
119 119 176 135011**** БОРИС МАРЕВ БОРИСОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
120 120 229 135210**** НЕДЖИБЕ ХАТЧЕ ХАСАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
121 121 143 135019**** СТОЯНКА РУМЯНОВА ВАСИЛЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
122 122 227 134729**** ВИЧО МАРЕВ ЕМИЛИЕВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
123 123 122 134729**** НЕВЕНА СЕМОВА СТОЯНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
124 124 31 134627**** МАРИЯ ДИМИТРОВА АНДОНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
125 125 153 134717**** ЮРКА ГАЛИНОВА ЙОРДАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
126 126 207 134226**** ФИЛИП АНЕВ ВАЛЕРИЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
127 127 86 134601**** РОСА ЩИЛИЯНОВА АСЕНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
128 128 203 134705**** ДАНАИЛ СТЕФАНОВ ДИНКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
129 129 228 134509**** РАДКА МИЛКОВА ИВАНОВА ОУ „Братя Миладинови”[36,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
130 130 180 134524**** АТИДЖЕ ИСУСОВА ИБРЯМОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
131 131 216 134903**** МИЛКА МАРИЯНОВА ГИНЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
132 132 30 134625**** НИКОЛИНКА КАТЕВА СТОЙЧЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
133 133 14 134816**** ЗЛАТКА ЗЮМБЮЛОВА МИШЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
134 134 170 134802**** МИРЧО ДОНКОВ БОРИСОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
135 135 96 134213**** МАМУРЕ САЛИЕВА МЕХМЕДАЛИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
136 136 124 135027**** ИЛИЯНА АНЕТОВА НИКОЛАЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
137 137 116 134217**** МАРИЯНА РАДКОВА ВАСИЛЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
138 138 147 134413**** АНГЕЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
139 139 214 134722**** МИЛКА АНГЕЛИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
140 140 99 134122**** МИХАИЛ ЗОРКОВ МИХАЙЛОВ ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
141 141 159 134824**** ХРИСТО ОСМАНОВ ДЖАМАЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
142 142 20 135117**** МИХАИЛ ЗОРКОВ ХРИСТОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
143 143 212 134718**** ЗЮМБЮЛА ЕВГЕНИЕВА КОЛЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
144 144 15 134628**** ЯНКА МАЛАМКОВА СИМЕОНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
145 145 40 134715**** ОЛЕГ ВЕРКОВ МИРОСЛАВОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
146 146 2 134416**** ЩИЛИЯНА МИЛКОВА ЯНКОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
147 147 81 134619**** РАДКА КУРТЕВА ЯНЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
148 148 123 134824**** РУМЯНА МАРЕВА РАЙЧЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
149 149 169 134816**** АЛЕКСАНДЪР СУЛТАНОВ АЛЕКСАНДРОВ ОУ „Юрий Гагарин”[66,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
150 150 4 134509**** СТОЯН СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приет в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
151 151 189 135106**** ХРИСТИНА РАДКОВА ЮРИЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
152 152 106 134418**** ЯНКА ЗОРКОВА СИМЕОНОВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
153 153 5 134724**** ТОДОР ВАСИЛЕВ ДОБРЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
154 154 64 134223**** ЯНКА МИНКОВА БОРИСОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
155 155 112 124810**** РОЗАЛИНА АСЕНОВА ПЕНКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
156 156 144 134131**** ЕЛЕНКА СТОЙКОВА ЧАНКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[61,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
157 157 185 134714**** ИВАНКА БОЖИДАРОВА БОРИСОВА ОУ „Юрий Гагарин”[16,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
158 158 50 125009**** БОНКА ЯНКОВА ОГНЯНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
159 159 109 124810**** ДИМИТЪР АНГЕЛОВ ПЕКОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
160 160 173 134121**** АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
161 161 193 134924**** МОНИКА ЮРКОВА МИХАЙЛОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
162 162 134 135025**** АСЯ НАДЕЖДОВА АСЕНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
163 163 39 134527**** ВАНЧА АСЕНОВА ПЕНКОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
164 164 205 134702**** ГЕНЧО ТЕМЕНУЖКОВ ХРИСТОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
165 165 10 134907**** ЕМИЛИЯ МАРЕВА ХРИСТОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
166 166 52 134501**** ЕМИЛИЯ НЕВЕНОВА ДАНАИЛОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
167 167 139 135112**** НЕДЯЛКА ЛИЛЯНОВА МИТКОВА ОУ „Братя Миладинови”[66,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
168 168 18 134331**** НАНЧО ДЕМИРЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
169 169 82 134430**** ИЛИЯ АСЕНОВ СТОЯНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
170 170 218 135128**** ЙОРДАНКА МАГДАЛЕНОВА СТЕФАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
171 171 240 124203**** ЕВГЕНИЯ ДОНКОВА ГЕОРГИЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
172 172 119 124915**** МАНУЕЛ СЪБКОВ ОГНЯНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
173 173 41 125215**** СЛАВИ КОСТАДИНОВ СТЕФАНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
174 174 232 124526**** ХАТИДЖЕ БАХАРОВА САЛИМОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
175 175 37 124626**** СТЕФКА РУМЯНОВА СТЕФАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
176 176 165 124519**** НИКОЛАЙ МАРЕВ СЕРГЕЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
177 177 166 125102**** САЛИ ПЕНКОВ АНГЕЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
178 178 84 124808**** КРАСИМИР АНГЕЛОВ КРАСИМИРОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
179 179 174 125224**** СЛАВЧО БОЖИДАРОВ ГЕОРГИЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
180 180 11 125105**** РАШКО ВАНДОВ БОРИСЛАВОВ ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
181 181 130 124515**** ЗЮМБЮЛ ЙОРДАНОВА СЕРГЕЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
182 182 224 134715**** КЕРИМ ЖЕЛКОВ МАРИЕВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
183 183 195 134209**** ВАСИЛ ЙОРДАНОВ ЖЕЛЯЗКОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
184 184 121 134927**** РАДОСТИНА ВАЛЕНТИНОВА ДИМИТРОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
185 185 22 134207**** ПЕНКА АСЕВА БОЖИДАРОВА ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
186 186 152 135029**** АНГЕЛ ДОРЕВ РАНГЕЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
187 187 204 134516**** ВЕЛИЧКА ВЕЛИЧКОВА ВЕЛЧЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
188 188 186 134429**** СИМЕОН ДОЧКОВ СИМЕОНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
189 189 77 134912**** АСЕН МАРГАРИТОВ МИРОСЛАВОВ ОУ „Юрий Гагарин”[56,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
190 190 62 135129**** ЖОРО КАТЕВ АТАНАСОВ ОУ „Юрий Гагарин”[36,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
191 191 194 124204**** ЗИНА ВЕСКОВА КОСТОВА ОУ „Юрий Гагарин”[71,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
192 192 102 124920**** ЙОРДАН НАФТАЛИНОВ НИКОЛОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
193 193 3 134310**** ДИМИТЪР СТЕФАНОВ НИКОЛОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
194 194 223 134104**** ИЛИЯ МАРЕВ ИЛИЕВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
195 195 75 134802**** ИЛИЯНА ЗОРКОВА САШЕВА СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приета в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
196 197 91 135115**** РОСЕН ЯНКОВ ГАНУШЕВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
197 198 175 134219**** АСЕН ПЕНКОВ ЙОРДАНОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
198 199 126 125121**** СПАС ЯНИКОВ ЛЮБЕНОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
199 200 178 124409**** ДАВИД МАРЕВ СЛАВОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
200 201 136 124516**** ДАВИД БОЖАНОВ ДИМИТРОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
201 202 199 135002**** БОГОМИЛ СТЕФКОВ МАРИНОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
202 203 21 134722**** ПАНАЙОТКА АЛЕКСАНДРОВА ПАНАЙОТОВА СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приета в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
203 204 171 134108**** ТАШКА АСЕНОВА МИХАЙЛОВА СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приета в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 5г.)
204 205 59 124609**** ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ДОБРИНОВА СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приета в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
205 206 60 135014**** АНТОАНЕТА ЕЛЕНОВА ВАСИЛЕВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[56,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
206 207 201 134510**** ПЕПА ДИНКОВА ПАВЛОВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[66,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
207 208 235 134318**** СПАС АНГЕЛОВ СПАСОВ НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[56,0] Приет в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
208 209 179 134518**** СТОЙКО АЛЕКСАНДРОВ СТОЙКОВ НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[66,0] Приет в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
209 210 190 135205**** ВЕСЕЛИН ИЛИЕВ МИНЧЕВ НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приет в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
210 211 80 134112**** СИЛВИЯ ДОНКОВА МИХАЛЕВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
211 212 67 135030**** ЩИЛИЯН АЛЕКСАНДРОВ ЩИЛИЯНОВ НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приет в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
212 213 168 134719**** РАДОСТИНА МАРЕВА РУСЕВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
213 214 55 135106**** ДАФИНКА ГАНЕВА ЙОРДАНОВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
214 215 108 134521**** ЦВЕТЕЛИНА ГАНЧЕВА АНДОНОВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
215 216 97 134102**** КАЛИНКА ТАШКОВА ДИМИТРОВА НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приета в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
216 217 125 134925**** ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ДИМИТРОВ НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово[6,0] Приет в НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово по 1 желание (Подг. група 5г.)
217 218 83 134518**** ТОДОР ЗЮМБЮЛОВ ПЕТРОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[26,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 5г.)
218 219 98 134828**** МИНКА СТОЯНОВА КИРОВА ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приета в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 5г.)
219 220 94 134501**** КАМБЕР АТАНАСОВ ПЕТКОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 5г.)
220 221 188 134114**** АСЕН СПАСОВ ДИМИТРОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 5г.)
221 222 198 124205**** БОЖИДАР ХРИСТОВ ДЕМИРЕВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
222 223 115 124308**** БОРИСЛАВ ИЛИЕВ БОРИСЛАВОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
223 224 38 124723**** ВАСИЛЕНА ВЕЛИЧКОВА ЙОРДАНОВА ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приета в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
224 225 113 124715**** ГЕОРГИ БОЖАНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
225 226 9 124511**** МИМА ЗИНКОВА СИМЕОНОВА ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приета в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
226 227 85 124217**** ПАВЕЛ МАНЕВ ХРИСТОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
227 228 95 124426**** СТОЯН ИЛИЕВ ЖЕЛЯЗКОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
228 229 48 124913**** ХРИСТИЯН ЛИЛЯНОВ МИРОСЛАВОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
229 230 206 124201**** ЯНКО СЪБЕВ ЙОРДАНОВ ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приет в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 6г.)
230 231 150 134125**** БОЖИДАРА СТРАХИЛОВА СТОЯНОВА ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен[6,0] Приета в ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен по 1 желание (Подг. група 5г.)
231 232 63 134718**** РУМЯНА ИСУСОВА ВАСИЛЕВА ОУ „Братя Миладинови”[56,0] Приета в ОУ „Братя Миладинови” по 1 желание (Подг. група 5г.)
232 233 44 124923**** БОГОМИЛ ХРИСТОВ ИВАНОВ СУ „Хаджи Мина Пашов”[6,0] Приет в СУ „Хаджи Мина Пашов” по 1 желание (Подг. група 6г.)
233 234 200 134407**** РАДОСТИНА БОЖАНОВА ИВАНОВА ОУ „Юрий Гагарин”[16,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
234 235 172 124406**** ГРОЗДАНА ГАНЕВА АНГЕЛОВА ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
235 236 74 134809**** АЛЕКСИ РОСИЦОВ АНГЕЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
236 237 19 124725**** МИТКО МАГДАЛЕНОВ ХРИСТОВ ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
237 238 151 125113**** ЗЛАТКА НЕВЕНОВА ГЕНЧЕВА ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
238 239 222 135020**** АСЕН ПАВЛИНОВ АСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
239 240 110 124723**** ДИМИТЪР ДОНКОВ МИХАЙЛОВ ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
240 241 28 134928**** МАРИЯ ВЯРОВА ЕМИЛОВА ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
241 242 149 134122**** РАДОСТИНА ГИНКОВА ТОДОРОВА ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 5г.)
242 243 70 125207**** МАРИЯНА ЮЛИЯНОВА МИХАЙЛОВА ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приета в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)
243 244 164 125231**** ДИМИТЪР МАРЕВ АСЕНОВ ОУ „Юрий Гагарин”[6,0] Приет в ОУ „Юрий Гагарин” по 1 желание (Подг. група 6г.)

При определяне на случаен принцип на номерата на децата, с които те участват в класиране се използва вградената в DELPHI 7 функция за получаване на случайни числа. За начално инициализиране на тази функция се взема сумата от секундите от 01.01.2000 г. 00:00:00 ч. до 09:00:00 ч. на датата на класиране и 31415 умножено по броя на децата участващи в класирането. Функцията за случаен избор пренарежда числата от 1 до броя на децата участващи в класирането, последните се нареждат във възходяща поредица по реда на входящите си номера и всяко получава случайното си число според номера си в тази поредица.

RANDOM.exe и RANDOM_SOURCE.zip са съответно програма и изходен код, с които всеки може да възпроизведе и провери алгоритъма на определяне на номерата на случаен принцип.

MD5 RANDOM.exe = c5e0db2679cd58a2bf8a70d2010c9a2d
MD5 RANDOM.zip = be91f4e543212fa181d9059085acd585


Ако желаете да изтеглите и изпробвате алгоритъма, моля натиснете тук

Случайни номера на деца, участвали в класирането на 07.09.2018 г.


Брой деца участвали в класирането - 243

(брои се броя на регистрираните заявления, т.е. близнаци участващи с едно заявление се броят като 1 дете)
Вх.№
Сл.№
1 1 111
2 2 103
3 3 191
4 4 101
5 5 209
6 6 61
7 7 225
8 8 34
9 9 138
10 10 236
11 11 230
12 12 47
13 13 181
14 14 42
15 15 226
16 16 129
17 17 57
18 18 154
19 19 241
20 20 90
21 21 88
22 22 32
23 23 92
24 24 89
25 25 72
26 26 208
27 27 211
28 28 45
29 29 140
30 30 17
31 31 117
32 32 87
33 33 210
34 34 162
35 35 192
36 36 127
37 37 68
38 38 79
39 39 46
40 40 158
41 41 78
42 42 217
43 43 27
44 44 148
45 45 182
46 46 51
47 47 183
48 48 237
49 49 6
50 50 238
51 51 220
52 52 12
53 53 120
54 54 93
55 55 56
56 56 100
57 57 141
58 58 25
59 59 8
60 60 167
61 61 213
62 62 105
63 63 114
64 64 23
65 65 76
66 66 163
67 67 234
68 68 177
69 69 243
70 70 24
71 71 157
72 72 118
73 73 231
74 74 33
75 75 49
76 76 35
77 77 54
78 78 131
79 79 145
80 80 161
81 81 219
82 82 156
83 83 128
84 84 104
85 85 73
86 86 26
87 87 233
88 88 142
89 89 1
90 90 13
91 91 53
92 92 36
93 93 221
94 94 202
95 95 187
96 96 146
97 97 137
98 98 196
99 99 155
100 100 242
101 101 215
102 102 43
103 103 7
104 104 16
105 105 133
106 106 29
107 107 197
108 108 65
109 109 239
110 110 107
111 111 66
112 112 184
113 113 58
114 114 71
115 115 69
116 116 160
117 117 135
118 118 132
119 119 176
120 120 229
121 121 143
122 122 227
123 123 122
124 124 31
125 125 153
126 126 207
127 127 86
128 128 203
129 129 228
130 130 180
131 131 216
132 132 30
133 133 14
134 134 170
135 135 96
136 136 124
137 137 116
138 138 147
139 139 214
140 140 99
141 141 159
142 142 20
143 143 212
144 144 15
145 145 40
146 146 2
147 147 81
148 148 123
149 149 169
150 150 4
151 151 189
152 152 106
153 153 5
154 154 64
155 155 112
156 156 144
157 157 185
158 158 50
159 159 109
160 160 173
161 161 193
162 162 134
163 163 39
164 164 205
165 165 10
166 166 52
167 167 139
168 168 18
169 169 82
170 170 218
171 171 240
172 172 119
173 173 41
174 174 232
175 175 37
176 176 165
177 177 166
178 178 84
179 179 174
180 180 11
181 181 130
182 182 224
183 183 195
184 184 121
185 185 22
186 186 152
187 187 204
188 188 186
189 189 77
190 190 62
191 191 194
192 192 102
193 193 3
194 194 223
195 195 75
196 197 91
197 198 175
198 199 126
199 200 178
200 201 136
201 202 199
202 203 21
203 204 171
204 205 59
205 206 60
206 207 201
207 208 235
208 209 179
209 210 190
210 211 80
211 212 67
212 213 168
213 214 55
214 215 108
215 216 97
216 217 125
217 218 83
218 219 98
219 220 94
220 221 188
221 222 198
222 223 115
223 224 38
224 225 113
225 226 9
226 227 85
227 228 95
228 229 48
229 230 206
230 231 150
231 232 63
232 233 44
233 234 200
234 235 172
235 236 74
236 237 19
237 238 151
238 239 222
239 240 110
240 241 28
241 242 149
242 243 70
243 244 164
Детско заведение
Подг. група 5г.
Подг. група 6г.
СУ „Хаджи Мина Пашов” 8 6
ОУ „Братя Миладинови” 110 1
ОУ „Юрий Гагарин” 88 27
ОУ „Св. Климент Охридски” с. Блатец 0 0
ОУ „Найден Геров” с. Гавраилово 0 0
ОУ „Св.св.Кирил и Методий” с. Камен 11 11
ОУ „ Хаджи Димитър” с. Селиминово 31 26
ОУ „Св. Паисий Хилендарски” с. Тополчане 0 0
НУ „Христо Ботев” с.Чинтулово 23 5
ПГ с. Калояново 0 0