Система за електронно централизирано класиране за прием на децата в общинските на територията на ОБЩИНА

Детски градини

Детски заведения

# Име Адрес Телефон Директор
1 ДГ „Теменуга” Сливен, ул." Халката" №4 044/ 622-710; 044/ 677-541 Петя Петрова
2 ДГ „Теменуга” филиал Сливен, УЛ . „П. ЯВОРОВ“ № 68 044 680047/044 667541; 08799251868 Петя Петрова
3 ДГ „Детство” Сливен, ж.к. "Младост" 044/ 667-725 Красимира Милчева
4 ДГ „Детски рай” Сливен, ж.к. "Дружба" 044/ 667-426; 044/ 667-876 Дора Янкова
5 ДГ „Детски рай” филиал СЛИВЕН, Ж. К. „ДРУЖБА“ 044 667876/ 044 667287 Дора Янкова
6 ДГ „Калина” Сливен, ул. "Асеновска" № 72 Б 044/ 622-857 Татяна Терзиева
7 ДГ „Калина” филиал Сливен, УЛ. „ХИЛЕНДАР“ №9 044 622227 Татяна Терзиева
8 ДГ „Зорница” Сливен, ж.к. "Ст. Заимов" 044/ 667-048; 044/ 667-342 Йорданка Стефанова
9 ДГ „Елица” Сливен, ж.к. "Сини Камъни" 044/ 667-356; 044/667-250 Ирина Дюлгерова
10 ДГ „Синчец” Сливен, ул. "Хан Крум" №37 044/ 623-259 Мария Иванова
11 ДГ „Синчец” филиал Сливен, УЛ. БАБА ТОНКА №38 044 663219; 0879251784 Мария Иванова
12 ДГ „Мак” Сливен, ул. "Александър Екзарх" №2 044/ 623-865; 044/ 623-860 Йордан Тодоров
13 ДГ „Здравец” Сливен, кв. "Речица", ул. "Тодор Асенов" №13 044/ 672-752 Димитринка Тенева
14 ДГ „Вержин и Хаик Папазян” Сливен, ж.к. "Българка" 044/ 667-148 Галина Николова
15 ДГ „Божур” Сливен, ул. "Райко Даскалов" №1 044/ 624-586; 044/ 667-107 Десислава Илиева
16 ДГ „Божур” филиал Сливен, УЛ. „ВЛАДИМИР ОЧКОВ“ №9 044/ 624 586 Десислава Илиева
17 ДГ „Звездица” Сливен, ул. "Дели Ради" №8 044/ 622-607 Пенка Проданова
18 ДГ „Еделвайс” Сливен, ж.к. "Дружба" 044/ 667-359 Янка Мандева
19 ДГ „Иглика” - с. Бяла с. Бяла, ул. "Чумерна" №41 04551/ 2096 Цонка Районова-Вълева
20 ДГ „Зорница” с. Гавраилово с. Гавраилово, 04513/2146 Стефка Великова
21 ДГ „Пролет” с. Гергевец 04519/2359 Иванка Татарлиева
22 ДГ „Роза” с. Ж. войвода, 04510/2314 Маргарита Маринова
23 ДГ „Ралица” с. Злати войвода 04511/2908 Нели Борисова
24 ДГ „Радост” с. Камен, ул.”П. Илиев” №6 04510/2063 Пенка Иванова
25 ДГ „Здравец” гр.Кермен гр.Кермен,ул.”Х. Димитър” 1 04516/3005 Екатерина Авджиева
26 ДГ „Снежанка” с. Ковачите 04511/2449 Виолета Димитрова
27 ДГ „Минзухар” с. Крушаре 04514/2124 Елена Стефанова
28 ДГ „Слънце” с. Новачево, 04551/2740 Донка Николова
29 ДГ „Слънчо” с. Самуилово, 04519/2330 Тодорка Малева
30 ДГ „Надежда” гр. Сливен, кв. „Надежда”, ул. „Калиакра” № 4 0895651017 Катя Вълева
31 ДГ „Перуника” с. Сотиря, 04556/2038 Юрка Делчева
32 ДГ „Иглика” - с. Стара река с. Стара река 04552/20 28 Атанаска Драганова
33 ДГ „Диляна” с. Трапоклово 04554/2064 Катя Ганева